Regulāri biedru pasākumi, apmācības, sadarbības tīkls
Iespēja sadarboties ar IT profesionāļiem, uzņēmumiem un organizācijām
Uzņēmumiem svarīgu digitālo prasmju virzība reģionā
Klasterī aicināti cilvēki, kuriem interesē tehnoloģijas, jaunu IT prasmju apguve un, kuri labprāt apmeklētu dažādus IT pasākumus.
Iestājoties klasterī saņemsi e-pastā jaunumus un projekta piedāvājumus, kā arī piekļuvi slēgtai grupai un 20% atlaidi maksas pasākumu apmeklējumiem.
Klasterī aicināti speciālisti un uzņēmumi, kuri ir gatavi realizēt pasūtījumus, kas saistīti ar informācijas tehnoloģijām, digitālo mākslu, rīkiem un citiem digitāliem pakalpojumiem. Pievienojoties šim biedru līmenim Jūs kļūstat par klastera verificēto pakalpojumu sniedzēju, kā arī citas priekšrocības.
Mērķis ir padarīt vietējos speciālistus pieejamākus un veicināt vietējo IT pakalpojumu pieejamību.
Klasterī aicināti IT uzņēmumi, izglītības iestādes un biedrības, kas ir gatavas sadarboties, lai veicinātu IT prasmju apguvi visos līmeņos, dažādās sabiedrības grupās, augsti kvalificētu speciālistu piesaisti, sabiedrības izpratni par tehnoloģijām un Liepājas IT ekosistēmas attīstību.
Pievienojoties šim biedru līmenim Jums ir piekļuve komponentēm, kas ļauj veiksmīgi atbalstīt un realizēt dažādas IT iniciatīvas.
Marija nodarbojas ar digitālā/virtuālā apģērba dizainu (digital fashion). Marijas galvenā mērķauditorija ir apģērbu zīmoli un šuvēji, jo katram digitālajam apģērbam ir ne tikai vizualizācija uz manekena (avatara), bet arī piegrieztne, pēc kuras apģērbu var izgatavot. Marija sadarbojas arī ar uzņēmumiem, kas nodarbojas ar papildinātās realitātes tehnoloģijām un 3D animācijām. Ikdienā viņa turpina daudz mācīties, jo digitālo apģērbu un 3D nozare kopumā strauji attīstās un piedāvā arvien jaunus tehnoloģiskus risinājumus, kas uzlabo dizaina kvalitāti. Tāpēc Marija turpina papildināt savu digitālo apģērbu portfolio.
Sebastiaans ir programmatūras izstrādātājs ar vairāk nekā 10 gadiem pieredzes. Sebastians darbojas kā senior izstrādātājs uzņēmumā "Q42", kurā viņš šobrīd strādā pie lietotāju pieredzes, saskarnēm un kopējās pakalpojuma lietojamības. Sebastians ikdienā izmanto SDUI platformu (Server Driven UI), kas ļauj viņam strādāt efektīvāk un ātrāk ieviest jauninājumus.
Sebastians ir cilvēks ar plašu interešu spektru, viņš interesējas par vēsturi, fotografēšanu, kā arī nodarbojas ar mūziku. Taču lielākā aizraušanās, tomēr, ir tehnoloģijas un viņš jau kādu laiku apgūst mākslīgo intelektu.
Ikdienā Agate vada Digitālo inovāciju parku un dažādus IT projektus. Agate ļoti labprāt dalās ar savu pieredzi un palīdz jaunajiem IT speciālistiem atrast savu ceļu IT pasaulē. Tā pat viņa veido dažādus pasākumus IT jomas popularizēšanai un ir izveidojusi tīklošanās pasākumu IT profesionāļiem IT Waffle Meetup.
Vairākus gadus strādājis par ēku konstrukciju būvinženieri SIA "AILE grupa". Programmē vairākās programmēšanas valodās. Projektā "Liepājas vēsturiskās arhitektūras rekonstrukcija augmentētajā realitātē 2.daļa" izstrādāja lietotni "3D Berči ēkas Liepājā" Unity vidē iOS un Android iekārtām, kā arī veidoja papildinātās realitātes risinājumus.
Ikdienā Verners nodarbojās ar mājaslapu izstrādi. Izstrādājot mājaslapas Verners īpašu uzmanību pievērš tam, lai mājaslapa vienlīdz labi attēlotos gan uz datora, gan dažādām mobilajām iekārtām.
Dāvja un viņa komandas mērķis ir realizēt visdažādākos projektus, jo tā ir iespēja ne tikai atrisināt līdz šim nebijušus, jaunus izaicinājumus, bet arī saskatīt likumsakarības uzņēmumu vajadzībās. Šī pieredze ļauj izveidot vienotu sistēmu, pēc kuras savukārt top risinājumi, kas vienlaikus palīdz atrisināt daudzu uzņēmumu problēmas.
Liepājas tehnoloģiju klasterī spēkus apvieno IT profesionāļi un uzņēmumi, lai sadarbotos ar IT izglītības iestādēm un pilsētu, kas veido stipru informācijas tehnoloģiju nozares aliansi. Klasterī pārstāvētas visdažādākās IT kompetences.
Dažādu tīklošanās pasākumu rezultātā, 2 gadu laikā Liepājā izveidojās stipra IT kopiena. Digitālo inovāciju parks aicināja apvienot spēkus, kopā ar Giraffe360 un Liepājas Universitāti tika nodibināts Liepājas tehnoloģiju klasteris. Klastera atklāšanas pasākumā dibinātājiem pievienojās IT un citu nozaru profesionāļi, lai sadarbotos un kopīgi virzītu IT nozares attīstību. Par spīti Covid-19 ierobežojumiem, klasteris turpina uzņemt arvien vairāk biedrus.
Ja esi profesionālis, kas darbojas IT vai kādā citā nozarē un esi gatavs realizēt pasūtījumus vai sadarboties un kopā ar dažādu nozaru profesionāļiem realizēt projektus vai idejas, tad piemērotākais līmenis ir “Biedrs”.
Ja pārstāvi nelielu uzņēmumu vai komandu, tad piemērotākais līmenis ir “Verificēts biedrs”. Šajā līmenī saņemsi konkrētus pasūtījumus un varēsi iesaistīties lielāku projektu realizēšanā, kā arī pārstāvēt uzņēmumu tematiskajos IT pasākumos.
Uzņēmumiem, kas plāno ilgtermiņa attīstību, profesionāļu sagatavošanu un uzņēmuma vai nozares virzību Liepājā, piemērots līmenis “Sadarbības partneris”.
Līmenis “Sadarbības partneris +” piemērots uzņēmumiem, kas vēlas virzīt konkrētas, specifiskas zināšanas, tehnoloģijas vai prasmes tieši Liepājā.