Berči "divkrāsu ēku" grupā tuvākie bija itāliskie paraugi. Ar labu dekoratīvo izjutu šis stilistiskais paņēmiens realizēts Liepājas biržas ēka, kas celta laika no 1885. līdz 1887. gadam.
Pavisam neliela divstāvu ēka ar piecām ailu asīm ir viena no greznākajam starp Berči itāliskās neorenesanses celtnēm.
Šeit var runāt par tiešākām ietekmēm, nekā tas parasti vērojams šī ļoti patstāvīgā arhitekta darbos. Drēzdenes birža (arh. Albins Cumpe un Gvido Ērigs, 1873-1875) rāda tādu pašu fasādes kompozīciju ar diviem sānu rizalītiem, kuros likti pāra logi, trim pusloka ieejas ailām pirmajā un trim tādiem pašiem starp dubultpilastriem (Drēzdenē tās ir puskolonnas) kārtotiem logiem otrajā stāvā, ar balustrādi augša. Var piebilst, ka Liepājas birža, lai arī sīkāka izmēros un ar mazāku greznības pakāpi, bija līdzsvarotāka un izteiksmīgāka par savu Drēzdenes masu. Abas gāja bojā Otrā pasaules kara laika.
Informācija no I. Lancmaņa un A. Berči grāmatas "Bertschy. Arhitekta Paula Maksa Berči un viņa dēlu devums Liepājai".
Digitālo inovāciju parks sadarbojoties ar Liepājas kultūras pārvaldi, Liepājas muzeju un Liepājas tehnoloģiju klastera profesionāļiem ir radījis lietotni "3D Berči ēkas Liepājā", kurā Tev ir iespēja aplūkot šīs un vēl divu citu arhitekta Paula Maksa Berči ēku 3D modeļus papildinātajā realitātē to kādreizējā atrašanās vietā vai uz plaknes. Vairāk par lietotni lasi šeit.