Linda Šulce ir dizaina un tehnoloģiju pārzinātāja, kas, dzīvojot Liepājā, veltījusi savu karjeru vizuālā dizaina un drukas projektiem. Viņu īpaši aizrauj elementu veidošana interaktīvām spēlēm, virtuālām un papildinātās realitātes lietotnēm. Linda ir bijusi daļa no Vides izglītības centra Botania projekta komandas un veidojusi ilustrācijas un elementus ekspozīcijas interaktīvajai sadaļai (www.botania.lv/tour360). Ar plašu pieredzi digitālajā mārketingā un vides izglītības projektu izstrādē Linda ir izkopusi savu unikālo pieeju, kurā apvienojas tehniskās prasmes ar radošo domāšanu.
Savu ceļu dizainā Linda sāka pēc vidusskolas, mācoties Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (tolaik Liepājas Mākslas vidusskolā) un vēlāk apgūstot datorgrafiku Liepājas Universitātē. Paralēli studijām viņa uzsāka darbu Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā, kur jaunajiem māksliniekiem mācīja Adobe Illustrator un Photoshop programmas, atklājot, ka zināšanu nodošana citiem ir lielisks veids, kā padziļināt savu izpratni. Šī pieredze stiprināja ne tikai viņas tehniskās prasmes, bet arī spēju skaidri un strukturēti izskaidrot sarežģītus procesus.
Linda ir strādājusi par multimediju mārketinga speciālisti un šobrīd piedāvā savus dizaina pakalpojumus arī kā freelancere. Gada sākumā viņa pievienojās FabLab Liepāja komandai, kur izglīto gan skolēnus, gan skolotājus par digitālo tehnoloģiju iespējām. Linda ar aizrautību pievēršas radošajam procesam, veidojot plakātus un vizuālos materiālus drukai, kā arī nepārtraukti izzina jaunākās tendences interaktīvā dizaina un spēļu nozarē.
Linda uzsver, ka viņas darbs ir radošs, bet tajā pašā laikā arī strukturēts, jo būtiska ir prasme tehniski precīzi izvietot elementus un saprast dizaina karkasu. Viņa ir pārliecināta, ka dizaina pasaule ir cieši saistīta ar IT jomu, un novērtē iespēju attālināti strādāt ar komandu, kurā ikviens var plānot savu darba laiku un procesu.
Liepāja ir vieta, kur Linda jūtas piederīga. Šeit viņa ir izveidojusi gan ģimeni, gan profesionālo tīklu un aizrautīgi izzina Liepājas iespējas. Viņa uzskata, ka Liepāja ir pietiekami liela, lai sasniegtu lielus mērķus, bet arī pietiekami maza, lai viegli pārvietotos un atrastu domubiedrus.
Lindas nākotnes plānos ietilpst turpināt attīstīt savas prasmes dizaina jomā un dalīties ar savām zināšanām.
Liepājas Tehnoloģiju klasteris no sirds priecājas, ka arvien vairāk jaunu IT speciālistu un ambiciozu profesionāļu izvēlas Liepāju kā vietu, kur augt, attīstīties un veidot savu karjeru.
Pievienojies arī tu Liepājas tehnoloģiju klasterim – www.digip.lv/ltk